Na Podany Przez Ciebie Adres Email, Został Wysłany Materiał!

W zamian za Twój zapis mamy dla Ciebie prezent.  
Zapoznaj się z całą stroną, ponieważ wygaśnie ona w określonym czasie.

Odbierz materiał KROK PO KROKU z najlepszymi ustawieniami do reklamowania i sprzedaży w Sieci, które są wykorzystywane przy kampaniach na 135.000,00 zł w trzy tygodnie.

Dlaczego warto posiadać 57 elementów zwiększających sprzedaż? 
Ponieważ to one decydują o tym, czy działania marketingowe się opłacają czy też nie. Sprawdź wideo. 


BUDOWA STRON PRZECHWYTUJĄCYCH
W wideo znajdziesz także wiedzę z zakresu stron przechwytujących, czyli takich, które za zadanie będą miały budować listę mailingową i generować sprzedaż. Poznasz strony, które konwertują na ponad 60%, co oznacza, że na każde 100 osób, które będa na stronie, ponad 60 osób dokona aktywności, do której wzywasz na stronie. 

Dowiesz się także, które strony działają najlepiej, jakie wybierać teksty, jak wstawić formularz zapisu oraz wiele innych elementów, w tym także gdzie takie strony zrobić.


SPRZEDAŻ ZA POMOCĄ STRON WWW ORAZ WIDEO

Jak stworzyć reklamę i sprawić aby sama się finansowała? Poznaj sposób budowy upselli zarówno na produkty fizyczne, usługi jak i materiały wideo. Sprzedaż od razu po dokonaniu zapisu jest jedną z najlepszych form angażowania Klienta i docierania do niego z naszymi produktami.

Dowiedz się co powinno być zawarte w materiale wideo, który konwertuje na poziowmie 17%, co oznacza, że na każde 100 osób widzących produkt, aż 17 osób kupuje.  

 

SKUTECZNE TWORZENIE POSTÓW
W materiale dowiesz się jakie posty, działają na Facebooku najlepiej. Dowiesz się jak pisać tekst nad grafiką, aby był skuteczny i zachęcał do przejścia na strone, jak dobierać grafikę, aby była wspierana przez Facebooka i dobrze odbierana przez grupę docelową, oraz jak pisać nagłówki, aby przykuwały uwagę. 


Wszystkie te elementy, będą miały za zadanie zmniejszyć koszt pozyskania kliknięcia, a co za tym idzie, zwiększyć zasięg postów, przy zachowaniu budżetu.

 

 


PISANIE MAILI
Podczas szkolenia dowiesz się także, w jaki sposób pisać maile, aby miały wysoką otwieralność oraz dużą klikalność. Dowiesz się jakie są TOP TYTUŁY maili, które są najczęściej otwierane. 

W materiale dowiesz się także jak pisać maile, aby cieszyły się największą klikalnością, dzięki czemu zwiększysz liczbę osób, które będą na Twojej stronie internetowej i dokonają zakupu. 


Poznaj opinie uczestników szkolenia

Wybierz odpowiednią opcję dla siebie

Prezentacja ze szkolenia, wraz z 57 elementami zwiększającymi sprzedaż w Sieci. 

Otrzymasz: 
- prezentację PDF z 57 elementami zwiększającymi sprzedaż w Internecie

 


Zapis VOD ze szkolenia wraz z prezentacją oraz kalkulatorem optymalizacji.

Otrzymasz:
- zapis VOD z całego szkolenia, ponad 100 minut 
- prezentację PDF ze spisem 57 elementów zwiększających sprzedaż w Internecie
- kalkulator optymalizacji, aby skutecznie planować kampanie i reklamy


Możliwość skorzystania z oferty zakończy się za:

Gwarancja satysfakcji

Kupując dowolny produkt, otrzymujesz gwarancję satysfakcji, która daje Ci możliwość w terminie 30 dni od zakupu, zrezygnować z materiałów. W takiej sytuacji cała wpłacona kwota, zostanie Tobie oddana. 

O willi
WOJNAR

Elegancki i komfortowy ośrodek wypoczynkowy w Zakopanem zaprasza na turnusy rehabilitacyjne oraz pobyty zdrowotne. Dla naszych gości mamy 90 miejsc noclegowych.
Specjalizujemy się w pobytach połączonych z opieką zdrowotną. W ośrodku posiadamy nowoczesną bazę rehabilitacyjną. Specjalizujemy się w fizjoterapii pourazowej, neurologicznej, ortopedycznej oraz przed- i pooperacyjnej. Prowadzimy terapię falą uderzeniową, światłolecznictwo oraz krioterapię miejscową. Jako jedyni na Podhalu dysponujemy fotelem MagnetoStym, który wykorzystujemy w leczeniu nietrzymania moczu. Do dyspozycji naszych gości jest także basen, jacuzzi, sauna, siłownia oraz jadalnia.

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.