Fizjoterapeuci WojnarMED

 

 

WojnarMED - nowczesna baza rehabilitacyjna

Poznaj naszych fizjoterapeutów .

Turnusy rehabilitacyjne PFRON Zakopane Fizjoterapia .

mgr Łukasz Topór

W swojej praktyce skupiam się przede wszystkim na zrozumieniu przyczyn problemów zdrowotnych pacjenta i dążeniu do ich rozwiązania. W swoim gabinecie stosuję techniki manipulacji powięzi, które pozwalają mi na skuteczne leczenie szerokiego spektrum dolegliwości, od niespecyficznych bólów, po problemy ortopedyczne oraz rehabilitację po zabiegach operacyjnych. Połączenie umiejętności manualnych z treningiem medycznym pozwala mi na kompleksową opiekę nad pacjentem.

 

 

 

Turnusy rehabilitacyjne Zakopane kadra fizjo

mgr Paulina Żegleń

Jestem fizjoterapeutką oraz trenerem personalnym. Fizjoterapia, a w szczególności poprawa możliwości funkcji regeneracyjnych oraz przywrócenie sprawności fizycznej są nie tylko moją pracą, ale także i moją pasją. Nieustannie rozwijam umiejętności niezbędne do pracy z pacjentami, aby w szybki i łatwy sposób pomóc pozbyć się im bólu. Aktualnie pracuję według koncepcji Stecco, ale również bardzo interesuje mnie temat uro-terapii, który zajmuje się łagodzeniem dolegliwości układu moczowo–płciowego.

 

 

 

 

PFRON Turnusy Rehabilitacyjne Zakopane Fizjoterapia

Sobiesław Łukaszczyk

Jako fizjoterapeuta i trener medyczny, moja codzienna praca polega na wspieraniu pacjentów z dysfunkcjami aparatu ruchu oraz osób, które dążą do poprawy swoich wyników sportowych. Kluczowe w mojej pracy jest zrozumienie przez pacjentów natury ich problemów i znalezienie najlepszych metod ich niwelacji. Ukończyłem liczne kursy specjalistyczne, między innymi z zakresu terapii manualnej, takie jak masaż tkanek głębokich i ergon IASTM technique na poziomie zaawansowanym, a także z zakresu terapii ruchowej, jak współczesna kinezyterapia i personal trainer complex.